Четверг, 2021 Июн 17, 03:52
БЕЗМ’ЯТЕЖНЕНСЬКИЙ НВК
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Указ Президента України "Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні"/ENGLISH/ukaz.doc

ЗАХОДИ

присвячені року англійської мови

Безм'ятежненської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

ДАТА

ЗАХОДИ

Відповідальний

Січень

Ознайомлення з положенням щодо святкування року англійської мови

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

Лютий

Конкурс малюнків «Великобританія очима дітей»

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

Березень

Позакласний захід «Ми любимо англійську»

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

Квітень

Відзначення 400 – річчя з дня народження видатного англійського поета і драматурга В. Шекспіра. Конкурс на краще декламування віршів

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

Травень

Конкурс стіннівок «Визначні  місця Великобританії»

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

Червень

Мовний табір

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

Вересень

Позакласний захід «Цікава англійська»

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

Жовтень

Позакласний захід «Знавці англійської мови»

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

ІV квартал 2016 року

Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови (І та ІІ етапи)

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

Листопад

Конкурс презентацій «We’re Ukrainians»

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

Грудень

Позакласний захід «Подорож у царство 26 красунь»

Гринько В.В.., вчитель англійської мови

ЗВІТ

про проведення заходів приурочених всеукраїнському уроку англійської мови

в Безм’ятежненській ЗОШ  І – ІІІ ступенів Шевченківської районної ради

     З метою реалізації Державної програми з вивчення англійської мови 14 грудня  2016 року у Безм’ятежненській ЗОШ  І – ІІІ ступенів Шевченківської районної ради  Харківської області учениці 9 класу провели  фізкультхвилинку на англійській мові, учасниками якої були учні початкових класів.

  • Учні 5-9 класів взяли активну участь в інтерактивному уроці з елементами вікторини. Урок  був присвячений видатному англійському письменнику Вільяму Шекспіру. В рамках заходу було  переглянуто  презентацію та прослухано, подані вчителем, коментарі. По завершення  учні взяли участь в інтерактивній вікторині. Заходи  мали за мету підвищити рівень володіння іноземною мовою серед школярів різного віку, започаткувати моду на вивчення іноземних мов та привернути увагу суспільства до цієї теми
  • .     
  •  
  • ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
  • У Безм’ятежненській ЗОШ І-ІІІ ступенів із 12.12 по 18.12.2016 року проходив Тиждень англійської мови у рамках Року англійської мови в Україні, що мав на меті розширити лінгвістичні знання та популяризувати англійську мову серед учнів, поширити знання про історію та культуру англомовних країн, виховати в учнів повагу до іноземної та української культури та звичаїв. Під час його проведення учні мали змогу взяти участь у низці заходів, присвячених вивченню іноземної мови.

            12.12 2016 р. відбулося урочисте відкриття Тижня англійської мови.

    Під час урочистої лінійки учні школи мали змогу ознайомитися зі сферою використання англійської мови не лише в Україні, а й в усьому світі. Також діти познайомилися з країнами в яких люди спілкуються англійською мовою.

       

13.12 2016 р. був організований дискусійний клуб «FutureforEnglish» в якому взяли участь учні 8-9 класів.

Окрім активного використання англійської мови, захід мав на меті активізувати соціокультурну компетентність.

Діти активно дискутували англійською мовою не боючись допускати помилки під час спілкування. Учні показали що незважаючи на свій вік мають чітку громадську позицію.

    

 

14.12. 2016 р. була проведена Акція «Наймасштабніший урок англійської мови.Учениці 9 класу провели  фізкультхвилинку на англійській мові, учасниками якої були учні початкових класів.

-      Учні 5-9 класів взяли активну участь в інтерактивному уроці з елементами вікторини. Урок  був присвячений видатному англійському письменнику Вільяму Шекспіру. В рамках заходу було  переглянуто  презентацію та прослухано, подані вчителем, коментарі. По завершення  учні взяли участь в інтерактивній вікторині. Заходи  мали за мету підвищити рівень володіння іноземною мовою серед школярів різного віку, започаткувати моду на вивчення іноземних мов та привернути увагу суспільства до цієї теми.     

      

15.12.2016 р. учні 9 класу взяли участь у турнірі знавців англійської мови «I loveUkraine», який був організований Шевченківським РМК.

Учні Петрівської школи гідно представили свій навчальний заклад, активно брали участь у різноманітних вікторинах та конкурсах та були нагородженідипломом «найсміливіших» учасників.

    

16.12.2016 р. відбулося урочисте закриття Тижня англійської мови. Під час загальношкільної лінійки було підбито підсумки тижня,а найактивніші учні були нагороджені подяками.

  

 

        17.12-18.12.2016 р. учні школи за порадою вчителя переглядали фільми та мультфільми англійською мовою з використанням українських субтитрів.

Загалом Тиждень англійської мови був гідним завершенням Року англійської мови в Україні.

Кожен клас брав активну участь у заходах, жоден учень не залишився осторонь і мав змогу активно проявити себе під час вікторин та конкурсів.  

 

                                  Звіт

 вчителя англійської мови

Безм’ятежненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Шевченківського району Харківської області

Гринько Володимира Вікторовича

про заходи, проведені у рамках Року англійської мови в Україні

        З метою реалізації Державної програми з вивчення англійської мови  2016 рік було проголошено «Роком англійської мови».

Згідно з Указом Президента України від 16.11.2015 № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні»,наказу відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації від 25.01.2016 № 39 «Про затвердження плану заходів щодо організації проведення Року англійської мови  у 2016 році», ураховуючи роль англійської як мови міжнародного спілкування, та з метою сприяння її вивчення для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, у Безм’ятежненській ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради  Харківської області була розроблена низка заходів. 

Задля ефективного інформування учнів про сплановані заходи, на початку січня 2016 року була проведена загальношкільна  лінійка,на якій учнів та працівників школи мали змогу ознайомитися з Указом Президента України та планом проведення організаційно-методичних заходів у рамках Року англійської мови в Україні у  Безм’ятежненської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Під час відзначення Року англійської мови в Україні у навчальному закладі були проведені різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію іноземної мови серед школярів та її ефективне вивчення.

Постійно велася робота щодо оптимізації навчально-виховного процесу у контексті вивчення англійської мови. Відповідно до вимог глобалізації освіти, під час уроків використовувалися засоби ІКТ, завдяки яким навчальний матеріал набагато ефективніше засвоювався учнями. На виконання наказуМіністерства освіти і науки України від 08.02.2016 року № 94 «Про Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році» у старших класах велася постійна підготовка учнів до успішного складання ДПА та ЗНО.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2015 № 1379 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів», листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації  від 13.01.2016 №03-30/122 «Про здійснення заходів щодо організації мовних таборів», листа відділу освіти від 25.01.2016 №22 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів» та наказу Безм’ятежненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Про здійснення заходів щодо літнього мовного табору влітку 2016 року» та наказу «Про організацію роботи літнього мовного табору» на базі Безм’ятежненської загальноосвітньої школи була організована робота шкільного мовного табору «SUNFLOWER», який функціонував у період з 30.05 по 03.06 2016 року. Задля продуктивної роботи мовного табору був розроблений  план його роботи.  Під час роботи літнього мовного табору учні мали змогу не лише проявити свої мовні здібності та збагатити знання з англійської мови, а й змогли виявити свої творчі задатки.

У період з 12.12 по 18.12.2016 року був проведений Тиждень англійської мови, що мав на меті поглибити соціокультурну компетентність учнів, викликати в них інтерес до вивчення англійської мови та покращити володіння іноземною мовою. Був створений план заходів на Тиждень англійської мови. Протягом тижня учні мали змогу покращити рівень володіння англійською мовою.

Загалом під час проведення тижня англійської мови учні набули нові знання та навички, а також ще більше познайомилися з іноземною мовою та культурою. Всі, хто брав участь у запропонованих заходах, змогли проявити всій потенціал, як творчий, так і мовний. Важливим заходом було вшанування 400-річчя з дня народження видатного англійського поета і драматурга В.Шекспіра. Учні мали змогу ознайомитися не лише з його особистістю, але й з роботами цього видатного діяча мистецтва.

У кінці листопада 2016 року в Безм’ятежненській загальноосвітній школі I-III ступенів був проведений I етап учнівської олімпіади з англійської мови.

Під час Року англійської мови в Україні проводилася велика кількість вебінарів. Зокрема видавництва «Макміллан» та «Ранок» постійно проводили вебінари та семінари, що інформували вчителів іноземної мови про нововведення та рекомендації щодо вивчення англійської мови у школі.

Вчителем англійської мови постійно проводився самоаналіз викладання навчального предмета, велася робота щодо покращення рівня викладання англійської мови. Цьому сприяли як уроки-взаємовідвідування, так і заходи для вчителів англійської мови, організовані районним відділом освіти.

30.12.2016  відбулася нарада при директорові, під час якої були підбиті підсумки проведення Року англійської мови в навчальному закладі, були окреслені досягнення та завдання, які ще потрібно виконати.

Можна зробити висновок, що Рік англійської мови в Україні сприяв популяризації іноземної мови серед учнів, розширив їх соціокультурну компетентність, збагатив знання, надав можливість виявити свої творчі та організаційні здібності. Заходи, проведені під егідою Року англійської мови, збагатили знання учнів, надали їм впевненості під час вивчення іноземної мови, створили сприятливе середовище для розвитку таких важливих особистісних якостей, як креативність, впевненість у власних силах, вміння позитивно мислити. Важливо зазначити, що учні були зацікавлені у проведених заходах, вони охоче брали участь у різноманітних видах діяльності.

Отже, можна зазначити, що Рік англійської мови в Україні був важливим етапом в інтеграції України у європейський науковий та освітній простір.

 

       Великобританія очима дітей/ презентація

                                            

 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Июнь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзья сайта
Copyright MyCorp © 2021
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz